Salon optyczny

Home / Salon optyczny

W naszym salonie optycznym oferujemy

 • Okulary i szkła korekcyjne

  W ofercie naszego salonu optycznego znajdą Państwo bogaty wybór oprawek okularowych znanych polskich i światowych marek, m.in. Ray Ban, Armani, Carrera, Vogue, Polaroid, Bodyych, Liw Lewant, Wes, Nordik, Bergman.

  Posiadamy także pełną gamę oprawek dla dzieci : Ray Ban, Polaroid, Orange, Hayne, Lucky Ducky.

  Współpracujemy z Hoya Vision Care – producentem soczewek okularowych oraz innych produktów optycznych znanych na całym świecie.

 • Soczewki kontaktowe

  RODZINA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH DAILIES®:

  Jednodniowe soczewki kontaktowe, które nie wymagają pielęgnacji i zapewniają wyjątkowy komfort, odświeżenie oraz nawilżenie przy każdym mrugnięciu.

  RODZINA ODDYCHAJĄCYCH SOCZEWEK KONTAKTOWYCH AIR OPTIX® Technologia TriComfort, która zapewnia soczewkom nawilżanie i odporność na osady oraz pozwala oczom na oddychanie dla zdrowia i naturalnego samopoczucia*.

 • Okulary przeciwsłoneczne

  W sprzedaży również najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych : Ray Ban oraz Polaroid.

Innowacyjny system HOYA visuReal® dostępny w OFTALMED!

 • Dzięki współpracy z firmą HOYA Vison Care, światowym liderem w produkcji soczewek okularowych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu innowacyjny sposób doboru szkieł – przy pomocy HOYA VISUREAL PORTABLE.
 • Jest to mobilny system videocentracji – zaawansowany technologicznie i zapewniający niezwykłą precyzję pomiarów, gwarantujący perfekcyjne widzenie. System ten oferuje nową jakość obsługi oraz uatrakcyjnia Państwu wizytę w salonie. Jest on w stanie w ciągu zaledwie kilku chwil rozpoznać i wyznaczyć z najwyższą precyzją wszystkie parametry niezbędne do wykonania okularów. Dzięki możliwości robienia filmów i zdjęć w łatwy i szybki sposób klienci mogą zobaczyć, jak wyglądają w danej oprawie bez potrzeby ponownego przymierzania.
 • Tylko u nas oferujemy Państwu bezpłatny pomiar systemem videocentracji.